Ondernemen en accountmanagement (ONDACCMAN)
Arteveldehogeschool (Artevelde)
All 7 résultats
Trier par
![Samenvatting ondernemen 1 (alles)](/docpics/63bdaa0579ca9_2242056.jpg)
-
Samenvatting ondernemen 1 (alles)
- Resume • 53 pages • 2023
-
purpleblue
-
- €7,99
- 8x vendu
- + en savoir plus
Hier staat alles wat je moet kennen voor het examen van ondernemen 1 (grafische kennis, economische kennis en operationele kennis). 
Boek goed voor druk is niet inbegrepen, maar werd ook niet als belangrijk gezien!
samenvatting basis van de lesopnames en lesslides van alle lessen financiële kennis
Samenvatting van alle lessen van het operationeel luik gegeven door K. Van Goethem.
Samenvatting van alle lessen van het financiële luik gegeven door M. Mombaerts. + alle oefeningen met oplossingen en uitleg.
Dit zijn samenvattingen en aantekeningen van de drie grootste vakken van het tweede jaar Communicatiemanagement, tweede semester.
![Productie 4: Ondernemen en Accountmanagement: financiële luik](/docpics/60ac0894bf6be_1129688.jpg)
-
Productie 4: Ondernemen en Accountmanagement: financiële luik
- Notes de cours • 17 pages • 2021
- Disponible en pack
-
margotvandierendonck
-
- €4,09
- 2x vendu
- + en savoir plus
Dit zijn alle definities die te kennen zijn voor het financiële luik van het vak Ondernemen en Accountmanagement. Alle oefeningen zijn ook bijgevoegd met oplossing.
Samenvatting van alle lessen van de operationeel en financieel luik van ondernemen en accountmanagement
![Verkoop je kennis op stuvia](https://www.stuvia.com/hosted-imgs/app/stock-fotos/banner_seller_big.jpg)
Saviez-vous qu'un vendeur sur Stuvia gagne en moyenne 76 € par mois en vendant des ressources d'étude ? Hum, c'est peut-être un indice. Découvrez tout sur gagner de l'argent sur Stuvia