Revalidatie en kinesitherapie van het musculoskeletale stelsel: bovenste lidmaat (D000643A)
Universiteit Gent (UGent)
All 13 résultats
Trier par

-
samenvattingen theorie en orthopedie mss: BL
- Pack • 2 éléments • 2025
-
OscarRoman
-
- €37,49
- + en savoir plus
Deze samenvatting omvat aantekeningen en ppt over het gedeelte orthopedie (prof. Van Tongel) en het theoretisch gedeelte (prof. Cools, prof. Van De Steene, prof De Buck)

-
samenvatting theorie mss: BL
- Resume • 65 pages • 2025
- Disponible en pack
-
OscarRoman
-
- €28,06
- + en savoir plus
Deze samenvatting omvat alles over het theoretisch gedeelte (prof. Cools, prof. Van De Steene, prof De Buck)

-
samenvattingen orthopedie
- Resume • 26 pages • 2025
- Disponible en pack
-
OscarRoman
-
- €14,89
- + en savoir plus
Deze samenvatting omvat ppt en aantekeningen over het gedeelte orthopedie (prof. Van Tongel)

-
Samenvatting Bovenste lidmaat - Onderste lidmaat - Wervelzuil (thoracaal en cervicaal)
- Pack • 3 éléments • 2024
-
woutschoonbaert
-
- €9,99
- + en savoir plus
Deze bundel bevat de samenvattingen van de vakken bovenste lidmaat (theorie), onderste lidmaat (theorie) en thoracale/cervicale wervelzuil (theorie en praktijk). Dit is een perfecte basis voor wie een overzicht nodig heeft van alles van anatomie/pathologie/kinesiologie/biomechanica voor overkoepelende examens zoals klinisch redeneren.

-
Voordeelbundel Bovenste en Onderste lidmaat 3e bach
- Pack • 2 éléments • 2024
-
woutschoonbaert
-
- €8,99
- + en savoir plus
Dit document bevat samenvattingen van de theorie van de vakken Bovenste en Onderste lidmaat van het 3 bachelor revalidatiewetenschappen en kinesitherapie.
Het is een perfecte leidraad voor deze vakken in het 3e te studeren, maar ook voor de vakken klinisch redeneren in het 1e en 2e master.

-
Samenvatting Bovenste Lidmaat 3e bachelor
- Resume • 42 pages • 2024
- Disponible en pack
-
woutschoonbaert
-
- €4,99
- + en savoir plus
Dit document is een samenvatting van de theorie voor het vak 'Revalidatie en kinesitherapie van het musculoskeletale stelsel: bovenste lidmaat'. 
Het bevat de belangrijkste zaken uit de 2 cursussen 'Pathologie' en 'Kinesiologie'.
Samenvatting van alle praktijklessen van bovenste lidmaat (klinisch onderzoek + casussen) van zowel schouder, elleboog als hand en pols

-
CASUSSEN + MEERKEUZE (volledig uitgewerkt): MSS BL
- Examen • 28 pages • 2024
-
louiseaelbrecht
-
- €7,59
- 1x vendu
- + en savoir plus
Revalidatie en kinesitherapie van het musculoskeletale stelsel: bovenste lidmaat 
-> alle meerkeuzevragen van vorige jaren + juist antwoord 
-> veel casussen uitgewerkt (ook degene van examens vorige jaren)

-
Volledige samenvatting van de pathologie van het bovenste lidmaat!
- Resume • 16 pages • 2023
-
febvanh
-
- €4,49
- + en savoir plus
Overzichtelijke samenvatting van het deel pathologie van het vak "Revalidatie en kinesitherapie van het musculoskeletale stelsel: bovenste letsel", gegeven door =Prof Steyaert.
Dit is een samenvatting van het deel biomechanica van de schouder en elleboog in relatie tot pathologie, beschreven in de cursus.

Combien avez-vous déjà dépensé pour Stuvia ? Imaginez que vous soyez beaucoup plus nombreux à payer pour des notes d'étude, mais cette fois-ci, c'est VOUS qui vendez. Ka-ching ! Découvrez tout sur gagner de l'argent sur Stuvia